За збут психотропних речовин мукачівець проведе 6 років за гратами

За свої вчинки відповість “по заслугам”

Вироком Мукачівського міськрайонного суду місцевого мешканця визнано винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті психотропних речовин, вчиненому повторно в місцях масового перебування громадян (ч.2 ст. 307 КК України).

Як повідомив прокурор міста Мукачева Віктор Данканич, у судовому засіданні державним обвинувачем надано беззаперечні докази та доведено, що у січні поточного року обвинувачений умисно, з корисливих мотивів двічі незаконно збув психотропну речовину – метамфетамін.Відтак, прокурор просив призначити покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Проте, суд визнав обвинуваченого винним у інкримінованому злочині та засудив його до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Прокуратура міста Мукачева, не погоджуючись із таким вироком суду підготувала апеляційну скаргу у зв’язку з м’якістю призначеного покарання.

Відділ організації прийому громадян,розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістюпрокуратури Закарпатської області

Comments are closed.