Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 26 березня
День на Закарпатті був багатим на події.
До поліції звернулася директор школи в одному із сіл Берегівського району, яка заявила про зґвалтування 10-річної учениці її батьком.
Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 34-річний місцевий мешканець підозрюється у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 153 ККУ. Інформацію про це правопорушення внесено у єдиний реєстр досудових розслідувань.
У рамках подорожей Україною Мандрівна країна визначила місця, які варто відвідати на Закарпатті.
Передусім усім українцям рекомендують піднятися на найвищу гору України – Говерлу. Крім того, до списку подорожей входить перлина Карпат – озеро Синевир, численні водоспади, стежки Довбуша та нові туристичні маршрути. Гостям тут обіцяють багато невідомого, цікавого і незабутнього.
Геннадій Москаль розповів, як влаштував деполітизацію (усунення впливу політичних партій всередині державних організацій і установ. – Ред.) у регіоні.
Політик зізнався, що наказав всім вчителям і лікарям вийти з партій. Про це свідчить його інтерв’ю “Українській правді”.
За фактом смерті 2-річного Максима Шевері із села Дротинці Виноградівського району Закарпаття поліція відкрила кримінальне провадження.
Загибель дитини розслідують як умисне вбивство, проте підозру ще нікому не оголосили. У селі кажуть, у медичному висновку, який видали перед похороном, вказано, що хлопчик помер від голоду. Стан старшої дитини, 5-річної Карини, задовільний. Зараз вона вдома з батьком. 26-річна мати дітей після смерті сина в селі не з’являлася і навіть не була на похороні дитини.
Де знаходиться серце Ужгорода? Ні, не на площі Поштовій неподалік від мерії. Мова йде не про те серце, яке постійно розбивають, а про душу міста, яку насправді ніхто не бачить, але енергію якої відчувають усі, пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».
Так, це історична частина столиці Закарпаття і сучасна площа Корятовича. Де ж можна почути всі новини, де можна зустріти давнього друга, де можна купити найбільше продуктів, вирощених руками наших земляків. Звісно, що на ринку. Власне торгівля на Корятовича кипіла з давніх часів. Недарма її «останки» залишилися до сьогодні і Зелений ринок насправді такий же древній, як і сам Ужгород (до речі, редакція закарпатської газети «НЕДІЛЯ» також знаходиться на площі Корятовича).
Закарпатці їдуть в пошуках високих доходів, але знаходять соціальну незахищеність, безправ’я і навіть побої. Від 2,5 до 4 мільйонів українців працюють за кордоном – такі цифри називає віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. При цьому життя на заробітках на чужині не припало до смаку 43% з них – це дані Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Те, як у багатьох закарпатських містах обрізають дерева – викликає негативну реакцію багатьох людей. Подібні випадки мали місце, зокрема, в Ужгороді. Мукачеві та Хусті, де цілі алеї поперетворювали на кладовища скелетів. Що ж відбувається в області і чому у нас так знущаються над насадженнями? Про це закарпатській газета «НЕДІЛЯ» розповів професійний арборист Андрій Павлій.
Перед Вербною неділею в Ужгороді забрунькувала верба. Біля обласної філармонії вона рясно вкрилася пухнастими котиками.
Природа поступово прокидається після сплячки. Хоч цьогорічна весна і запізніла, але рослини все одно повертаються до життя. Зокрема, на площі Народній, як повідомляв zakarpatpost.net, уже цвітуть кущі дерену (на Закарпатті його називають кизилом), біля багатьох будинків починають розкривати бутони нарциси.