Чому ніколи не можна казати «ніколи». Поради закарпатського психолога

Наше життя підпорядковується головному вселенському закону – закону притягнення. Він простий і логічний: людина притягує до себе те, про що думає.

Не можна мріяти про щастя і разом з цим думати: «Життя не вдалося: ні грошей, ні здоров’я, ні любові…» Всесвіт реагує на подібну установку з послужливістю джина з чарівної лампи. «Що ж, – відповідає він. – Як накажеш. У тебе справді нічого цього немає. І не буде». Негативний посил повертається подвійним негативом. Ця стаття саме про те, чого не слід робити. Ніколи.

Щасливі люди притягують до себе любов інших людей

Всі люди, події, речі в нашому житті зовсім не випадкові. Ми самі оточуємо себе ними вільно чи мимоволі. Готовність любити і бути коханим повинна народитися в душі, заповнити собою всі куточки свідомості. Пам’ятайте: ніхто і нічого не зможе зробити за нас. Ми і тільки ми самі створюємо власну реальність. Щасливі люди отримують задоволення від найзвичайнісінького приводу.

3 головних «ніколи»

  1. Ніколи не таїть старих образ, особливо на колишніх коханих. Образи на підсвідомому рівні блокують можливості для позитивних змін у житті.
  2. Ніколи не говоріть собі: у мене нічого не вийде. Віра в успіх – головна запорука самого успіху.
  3. Ніколи не перетворюйте пошук любові в самоціль. Справжнє почуття приходить природно і гармонійно.

Щасливі люди живуть довше і рідше хворіють

«Всі хвороби від нервів». Наше фізичне здоров’я – дзеркальне відображення здоров’я душевного. Негативні емоції руйнують організм на клітинному рівні, народжуючи в ньому невиліковні хвороби.

Лікарі війська Олександра Македонського були вражені дивовижним фактом: воїни переможеної армії помирали від тих поранень, з якими солдати-тріумфатори справлялися дуже швидко. Набагато пізніше лікар Наполеона Бонапарта сформулював цю думку так: «рани переможців загоюються швидше». Іншими словами – успіх будь-якого лікування залежить від спраги до життя. У нашому організмі все спочатку задумано таким чином, що він здатний сам себе зцілювати. Правильні думки і сила духу – головна умова.

3 головних «ніколи»

  1. Ніколи не скаржтеся на хвороби, хіба тільки лікарю. Людина, яка постійно нарікає на недуги, докладно розповідає про них оточуючим, несвідомо підриває власне здоров’я.
  2. Ніколи не ставте самому собі діагноз. Коли ви говорите: напевно, у мене така-то хвороба, то програмуєте її, і незабаром ваші побоювання збуваються.
  3. Ніколи не вступайте в суперечку з агресивно налаштованими людьми, не приєднуйтесь до руху проти чогось. Негативний посил руйнує організм. А здоров’я починається з внутрішнього спокою і позитивного ставлення до життя.

Не гроші приносять щастя, а щастя гроші

Ми навіть не підозрюємо, наскільки помиляємося, коли говоримо: «Ось якби у мене були гроші, я б став по-справжньому щасливим». Закон притягнення працює з точністю до навпаки: багатство, успіх та інші блага починають з’являтися у людини саме тоді, коли вона відчуває себе по-справжньому щасливою. Іншими словами відчуття щастя здатне зробити людину більш продуктивною, цілеспрямованою, наполегливою, впевненою у собі, від чого безпосередньо залежить збільшення матеріального доходу.

3 головних «ніколи»

  1. Ніколи не кажіть «ніколи». Назавжди видаліть зі свого життя фрази: «Я ніколи не виберуся з боргів», «Я ніколи не знайду хорошої роботи» тощо. Ці фрази – потужна заборона на багатство і благополуччя.
  2. Ніколи не відкладайте грошей «на чорний день», інакше ви ризикуєте його дуже скоро дочекатися. Краще прийміть інше формулювання: «На приємні сюрпризи».
  3. Ніколи не лайте себе за незаплановані витрати і спонтанні покупки. Адже вони – порція позитивних емоцій, без яких процес заробляння грошей втрачає сенс. У слов’янській культурі не прийнято і навіть непристойно демонструвати щастя, радіти в той час, коли в інших людей все складається не так вдало. Та й у радянські часи нас довго привчали до думки, що щастя народжується у впертій боротьбі, що його можна лише заслужити важкою працею. Так чи інакше, але «час боротьби за щастя» пішов в минуле, а стереотипи залишилися.

Ольга ЧЕПУР   

zakarpatpost.net