Ведучий шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров приготував для закарпатців справжній сюрприз

[Total: 0    Average: 0/5]

З Бразилії в Україну телеведучий везе головну актрису відомого на весь світ серіалу «Рабиня Ізаура» Луселію Сантос.
Дмитро познайомився з Луселією під час зйомок проекту «Світ навиворіт» в Бразилії, де актриса стала героїнею одного з випусків. Улюблениця мільйонів глядачів зізналася, що об’їхала десятки країн з творчими зустрічами, а на пострадянському просторі побувати так і не змогла. Комаров вирішив виправити ситуацію і запросив зірку бразильської теленовели відвідати Україну.

І ось, вже в жовтні відбудеться історична зустріч українських шанувальників з легендарної зіркою! Луселія Сантос разом з Дмитром Комаровим і Олександром Дмитрієвим відвідають шість українських міст: Харків, Дніпро, Київ, Ужгород, Чернівці та Одесу.

На творчих зустрічах Дмитро Комаров вперше розкриє подробиці нової експедиції ще до виходу програми в ефір. А саме, як українці працювали в найнебезпечніших фавелах Бразилії, досліджували Амазонку, робили нові відкриття, ризикували життям і за традицією знімали те, що здавалося б неможливо закарбувати на камеру. А Луселія Сантос розповість цікаві історії зі свого життя і кар’єри, а також відповість на кращі запитання із залу.

24 жовтня. Ужгород. Драмтеатр. 18 година.

Формат заходу: творча зустріч.

Виступ Дмитра Комарова та Олександра Дмитрієва – 2,5-3 години

Виступ спеціального гостя Луселії Сантос – 1,5 години

Автограф Дмитра Комарова та спільні фото з усіма бажаючими на професійну камеру 3 години.

Квитки за телефоном: (099) 319 26 20

zakarpatpost.net

 

 

 

 

Коментування вимкнено