Москаль починає піаритись на виявлених злочинах військового лісництва, а про скандальні вирубки Держлісгоспів замовчує

[Total: 0    Average: 0/5]

Усе почалося з того, що коли головою Закарпатської ОДА призначили Геннадія Москаля, він оголосив, що боротиметься з лісовою контрабандою.

На початку він навіть зупиняв лісовози.

Але потім ситуація кардинально змінилася. Зараз область опинилася в руках лісової мафії і вбивць Карпат фактично ніхто не карає.

Утім Москаль останнім часом зрозумів, що тема вирубок є модною для самореклами, тож повідомив, що: «Із 2016 року Ужгородське військове лісництво понад сорок разів експортувало деревину в країни Євросоюзу, замість того, щоб відправляти її в зону бойових дій на Донбасі»

Як поінформувала прес-служба Голови ОДА: «Державне підприємство «Ужгородське військове лісництво», яке має 9 тисяч 828 гектарів лісу, починаючи з 2016 року, 42 рази експортувало деревину в країни Євросоюзу.

– Серед отримувачів продукції – приватні фірми з Австрії, Словаччини, Угорщини, Італії, Чехії, Румунії та Німеччини, – заявляє Геннадій Москаль. – Весь список подається нижче. Тобто замість того, щоб відправляти деревину на Донбас для наших військових, які відчувають її гострий дефіцит (знаю це з досвіду роботи в Луганській військово-цивільній адміністрації), діяльність державного підприємства, яке належить до Міністерства оборони України, направлена на вивезення деревини в країни Євросоюзу й продаж її за копійки. І після цього Міноборони ще хоче погодження від ОДА на призначення керівником Ужгородського військового лісництва теперішнього в.о. директора. Звісно, що цього не буде.

Як уже повідомлялося, в структурі державного підприємства «Ужгородське військове лісництво» працевлаштовані мало не всі родичі керівника: двоюрідні сестри, двоюрідні брати, племінники, зять брата тощо», – йдеться у повідомленні.

Тим часом скільки в області лісових злочинів залишаються нерозкритими…

zakarpatpost.net

Comments are closed.