Закарпатку зґвалтували під деревом посеред ночі удвічі молодші за неї хлопці

17-річний Костянтин та 21-річний Сергій захотіли любощів із 48-річною мешканкою Тячівщини 

Хлопці годилися Юлії в сини, тож зрозуміти, чому вони спокусилися на жінку, важко, але все ж, вони силою змусили її задовольняти свої сексуальні фантазії, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

…Було близько першої години ночі.

Юлія ходила в гості до знайомої і затрималася в неї. Жінка добряче хильнула спиртного і була нетверезою. У компанії були ще дві дівчини і до них навідалися в гості хлопці, але господиня їм не відчинила, незважаючи на те, що вони сильно грюкали у двері. На гучні звуки посеред ночі вийшов сусід, якому не сподобався галас. Однак хлопці накинулися на нього. Згодом вони зникли, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

А Юлія, коли стало тихо, вирішила, що їй пора повертатися додому. Проте на вулиці вона помітила дивних хлопців, які почали йти за нею.

«Я бачила, що у під’їзді вони били сусіда подруги, а перед тим – ламали двері квартири, він же просто намагався їх заспокоїти. Хлопців було троє. Двоє з них наздогнали мене майже біля воріт будинку, схопили за руки та потягнули до залізничної колії. По дорозі в мене забрали  мобільний телефон. Ще один молодик ішов за нами і просив їх, аби мене відпустили. Та вони не хотіли і сказали йому, щоб він ішов додому. Хлопець так і зробив», – розповіла на суді жінка.

Отже, Костянтин та Сергій потягнули Юлію на поле, там її роздягнули і почали вимагати, аби вона задовольнила їхні сексуальні бажання. Коли жінка пручалася, її били.

«Їм хотілося близькості неприроднім шляхом, – запевнила потерпіла. – А коли вони мене зґвалтували, зняли з пальців два срібні персні та пішли. Після цього я почала одягатися і раптово знайшла телефон одного з хлопців».

Та уже незабаром ґвалтівники зрозуміли й самі, що загубили телефон, тож повернулися за ним. Юлія швиденько відповзла в кущі, аби її не помітили. Вона боялася за своє життя, бо молодики були дуже агресивними.

«Я сиділа так тихо, що навіть боялася дихати, аби не видати свою присутність. Тремтіли і руки, і ноги, і все тіло. Вони ж могли мене вбити. Хто знає, що тоді за думки були в їхніх головах. Я роздивилася їх і впізнала. Це були ті ж хлопці, що гримали в двері та затіяли сварку з сусідом. Саме вони мене й ґвалтували», – зізналася вона.

Так Юлія й просиділи в кущах до самого ранку, поки не почало розвиднятися. Їй було страшно. Одразу до лікарів не звернулася через страх осуду, проте увечері її стан погіршився, тому вона поїхала до лікарні.

Саме там із нею й поспілкувалися правоохоронці, яким вона розповіла про все.

Але знайти молодиків виявилося не так уже й легко. Вони ніби крізь землю провалилися.

Коли поліціянти вийшли на слід Едуарда, щиро раділи, що знайшли одного з ґвалтівників. Але з’ясувалося, що і умовляв товаришів відпустити жінку саме цей хлопець.

Відтак правоохоронці продовжили пошуки. Вдома батьки хлопців нібито не знали, де знаходяться їхні сини. А вони насправді тим часом ховалися в лісі.

Врешті-решт їх вдалося знайти і затримати.

І тут відкрився ще один цікавий факт. Обидва раніше вже мали проблеми з законом і судимості.

Однак у скоєному обидва не зізнавалися, заперечували будь-які контакти з Юлією, зізналися лише в тому, що вели її під руки і забрали в неї телефон.

Та, попри все, їхню провину було доведено. Більше того, стали відомі і інші їхні «подвиги». А саме те, що раніше вони обікрали мешканця Солотвина, поцупивши з його будинку гроші, телевізор, тюнер та бензопилу.

Тож суд засудив обох молодиків до 4 років і 6 місяців позбавлення волі.

Марія УЖАНСЬКА, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net