АНОНС. Закарпатець із вилами хотів убити сусіда та закидав чоловіка і його вагітну дружину камінням

[Total: 0    Average: 0/5]

Дивний випадок трапився нещодавно на Виноградівщині. Розлючений чоловік накинувся з вилами на сусіда.

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Іван саме знаходився біля воріт, як Михайло почав сипати на нього прокльони, лаявся грубо і нецензурно, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Тримаючи у руках вила, підійшов до сусіда, який намагався закрити хвіртку воріт на замок, та, замахнувшись, наніс йому удар  незагостреною частиною вил по спині та лопатках.

Після цього Іван відійшов від паркана та піднявся на сходи, які ведуть до будинку. В цей час Михайло, знаходячись на проїжджій частині дороги, почав піднімати з землі каміння та кидати в чоловіка. Стрілок із нього б вийшов добрий, бо влучив одразу ж сусідові в голову. Від удару нещасний втратив свідомість. Як з’ясувалося згодом, лікарі діагностували в нього струс мозку.

На суді свою провину Михайло заперечував. А от Іван розповів дещо цікаве:

«Того вечора я був вдома. Попросив дітей закрити ворота. Коли вони повернулися, то були дуже перелякані та сказали, що сусід дядя Міша замахувався на них вилами та погрожував. Я негайно вийшов на подвір’я. Там на мене вже чатував Михайло. Він ударив мене вилами в спину. Я хотів його зупинити газовим балончиком. На це вийшла жінка, і тоді сусід почав кидати каміння у нас обох. Один із них влучив мені у голову. Від удару я втратив свідомість. Ні тоді, ні після цього інциденту Михайло жодного разу не вибачився за свої дії», – наголосив закарпатець.

Але й це ще не все.

Що ж відбувалося далі?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 19  жовтня.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено