Чому закарпатки прагнуть бути добрими господинями, а чоловіків їхнє вміння готувати не надто цікавить

zakarpatpost.net проаналізував рубрику «Клуб знайомств» газети «Закарпатські оголошення»  і ось які цікаві відкриття ми зробили

До «Клубу знайомств», що в газеті «Закарпатські оголошення» щотижня приходять сотні листів від закарпатців, які шукають другу половинку. За 18 років існування газета поєднала долі вже тисячі наших земляків.

Тож кого шукають мешканці нашого краю, які риси бажають бачити у партнерах і що навпаки їх відштовхує в інших, що вони розповідають про себе.

Описуючи свої позитивні риси, багато жінок акцентують увагу на тому, що вони хороші господині, вміють добре готувати, вказують на свою хазяйновитість, заощадливість, талант вести домашнє господарство. Також більшість із них забезпечені житлом, не мають шкідливих звичок. Багато закарпаток, що бажають познайомитись або мають дітей, або згодні їх народити партнеру. Також дехто вказує, що не має судимості, а також знак зодіаку. Найчастіше на це звертають увагу Козероги і Тельці.

Цікаво, що про свій характер жінки пишуть мало, більше описують зовнішність. Отже, більшість наголошують, що вона приємна, також у багатьох середній зріст, хтось вказує колір волосся, хтось – схильність чи не схильність до повноти.

Що ж хочуть бачити в обраниці закарпатці? Передусім – порядність, відданість, чесність, а також дуже багато хто ставить вимогу – не схильність до повноти. Загалом зовнішність жінки для чоловіків важлива, бо в деяких листах вказано й те, якого зросту повинна бути партнерка, що вона має бути охайною, симпатичною.

Цікаво, що великі кулінарні таланти так само не так уже й важливі для чоловіків, як думають жінки. Більше значення для багатьох має те, аби вона була інтелектуально розвиненою і в нього було з ким поспілкуватися. У багатьох листах вказано, що чоловік шукає розумну жінку.

zakarpatpost.net

Comments are closed.