АНОНС. Закарпатець любив показувати неповнолітнім дівчатам свою чоловічу гідність

Останнім часом у області трапляється чимало зґвалтувань, у окремих із них потерпілими є неповнолітні. Цікаво, що жертвами педофілів стають не лише дівчата, але іноді навіть закарпатські хлопчики, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Утім декому навіть самого сексу не потрібно. Окремі маніяки радіють від того, що на їхню чоловічу гідність просто хтось подивиться. Правда, не дуже зрозуміло, чому для «публічних виступів» вони обирають дітей, адже, маючи талант до роздягання, можна обрати відповідну професію та ще й отримувати за це гроші. Стриптизери ж сьогодні непогано заробляють. Але, як кажуть, кожному своє.

Скажімо, мешканець села Вільхівка Іршавського району влаштовував демонстрацію свого оголеного тіла перед юними односельчанками. Скільком точно дівчатам показував чоловік свою гідність, навіть важко сказати, бо, як розповіла одна з жінок, якось кілька років тому він демонстративно зняв штани одразу перед багатьма молодицями.

Тож деякі з батьків торік звернулися до правоохоронців, бо боялися цього чоловіка, оскільки він уже мав проблеми з законом і сидів у місцях позбавлення волі за крадіжку.

Як розповіли рідні однієї з дівчат, закарпатець точно знав, що їхня дочка є неповнолітньою, але, підстерігши її біля будинку і оголивши свій дітородний орган,  здійснив перед нею акт онанізму. Дитина перелякалася і про все розповіла вдома.

Мати іншої дитини розповіла, що коли дочка проходила повз хату Дмитра (ім’я чоловіка змінено), він сів на лавицю та зняв штани. Дівчину він бачив, але нічого їй не казав. Вона теж перелякалася і побігла додому.

Чим закінчилися походеньки сексуально заклопотаного закарпатця?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 11 січня.

zakarpatpost.net