У Великому Березному 10 злочинців напали на родину і лупасили жертв сокирою, ланцюгами, палицями

Прокурором Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури доведено у районному суді вину ще одного злісного злочинця, який, спільно з іншими 9 чоловіками, безпричинно, з хуліганських мотивів напали на сусідську сім’ю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Подія трапилась наприкінці серпня 2016 року. Тоді, близько 6 год. ранку обвинувачений, спільно з іншими фігурантами злочину, незаконно проникли до приватного будинку в смт. Великий Березний.

В ході нападу хулігани нанесли серію ударів мешканцям будинку різними предметами, пристосованими для нанесення тілесних ушкоджень, які вони принесли з собою (металевий кутник, сокира, дерев’яна палиця, ланцюг та інші).

П’ятеро потерпілих (серед яких двоє малолітніх дівчаток-інвалідів) отримали легкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Відтак, з урахуванням всіх наданих прокурором доказів, Великоберезнянським районним судом визнано обвинуваченого винним у хуліганстві, вчиненому групою осіб із використанням холодної зброї та інших, заздалегідь підготовлених предметів для нанесення тілесних ушкоджень (ч.4 ст.296 КК України), а також у порушенні недоторканості житла (ч.1 ст.162 КК України) та засуджено до 4 років позбавлення волі.

Відносно засудженого міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою залишено без змін, очікується на вступ вироку в законну силу.

Довідково:

П’ятеро інших фігурантів даного злочину засуджені за вироками, які набрали законної сили після їх перегляду в апеляційній та касаційній інстанції і вже відбувають покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Обвинувальні акти стосовно 2 осіб наразі перебувають на розгляді в суді. Крім того, відносно одного з обвинувачених кримінальне провадження закрито під час судового розгляду (у зв’язку із його смертю). Ще один підозрюваний оголошений у розшук.

zakarpatpost.net