Чому закарпатські жінки не хочуть чоловіків, а чоловіків не збуджують дружини

[Total: 2    Average: 1/5]

Про це у прес-центрі газети «Неділя Закарпатські новини» розповіла сексолог із Ужгорода Альона ГОНДОРЧИН.

– Основна тема, яка нас цікавить – це жіноча фригідність. З цим поняттям пов’язано багато міфів, тож чи можете Ви прокоментувати, що цей термін позначає, яка можлива причина й наслідки цього явища?

– Саме на цю тему у мене була кваліфікаційна робота.

У сучасному світі прийнято нову етику, тому такого терміну, як фригідність, уже не існує. Є термін аноргазмія, що означає відсутність оргазму у жінки і аліптемія, коли немає потягу. У чому ж причини? Що стосується аноргазмії, то трапляється первинна аноргазмія, коли в жінки оргазму не було ніколи, вторинна аноргазмія, коли він був, а потім зник, і ситуаційна, коли за певних життєвих обставин жінка не може відчути задоволення. З’ясувавши причину, встановивши тип аноргазмії, працюємо з наслідками.

Що ж означає на рівні фізики відсутність оргазму? Якщо вона під час прелюдії з коханим чоловіком збуджується, до органів малого тазу надходить кров, багата гормонами і немає розрядки, щоразу в неї після цього жахливий стан. Наприклад, як у мужчини ерекція протягом доби. Чоловік такої ситуації б не потерпів. Причина – немає нормальної іннервації – тіло, центральна нервова система десь пошкоджена на рівні виходу із хребцевих утворень. Якщо такі хронічні явища не усунути, це призводить до різних захворювань і дуже сильно впливає на емоційний стан жінки. Це – знервованість, депресії.

Було проведено дослідження, у результаті якого з’ясувалося, що найбільш успішні жінки розкрилися тоді, коли розкрилися сексуально. Іншими словами, жінка, яка відчуває оргазм, більш повноцінно може себе реалізувати. Це – якась внутрішня алхімія.

Жіночність починається саме з того, що жінка відчуває, а не з того, що вона розмірковує і що діється в її голові.

Утім, якщо говорити про лікування жіночих проблем, то тут кожен випадок є дуже індивідуальним, загальних рекомендацій немає. Загалом є 13 видів оргазму, кожна жінка повинна себе запитати, скільки з них відчуває. Якщо лише 1, то є над чим працювати. Треба себе досліджувати, це – основа. Бо якщо вона себе сама не знає, як може знати її чоловік.

– А як щодо імпотенції?

– Я не сексопатолог, не буду говорити про вікові зміни, гормональні збої і замісну терапію, транквілізатори. Я скажу інше. Сучасна медицина хоч і хороша, але не враховує ключової ланки здорової людини, може запропонувати милиці, а вирішення проблеми – не може. Насправді причина захворювань людського тіла у порушенні іннервації. У нас є мозок, центральна нервова система як його продовження і периферична нервова система, яка генерує ноги, клітини, статеві органи. Коли десь зажато, мозок не бачить орган, а на це впливають малорухливий спосіб життя, неякісне харчування та інші чинники. Тож після 50 років на мужчині ставлять хрест, ніби вже все, вогонь згас. Насправді, якщо в нього нормальна іннервація, у порядку хребет, він зрозуміє, що потрібно рухатися, усунути застійні явища, у нього буде нормальний кровообіг і все в сексуальному плані буде прекрасно до глибокої старості, до самої смерті.

Я не вірю ні в яку імпотенцію. Може бути лише піджатий поясничний відділ. Якщо усунути цю причину, все буде гаразд. У моїй практиці це доказово.

zakarpatpost.net

Comments are closed.