Погода у Закарпатті на сьогодні, 28 травня. Народні передбачення, повір’я

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті буде хмарно, передбачаються дощі і грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +18, удень – +22.

Хмарна погода протримається увесь день. Після обіду дощу, який почнеться вранці, прийде на зміну дощ із грозою і продовжуватиметься до завершення дня.

.

У Хусті – +15 уночі і  +23 удень. Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Дощ із грозою, який вдень прийде на зміну дощу, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Воловці – +12 уночі і  +19 удень. Весь день у Воловці буде хмарним. Після обіду дощу, який почнеться вранці, прийде на зміну дощ із грозою і продовжуватиметься до завершення дня.

У Сваляві – +14 уночі і  +19 удень. З ранку до самого вечора у Сваляві небо буде вкрите хмарами. Після обіду дощу, який почнеться вранці, прийде на зміну дощ із грозою і продовжуватиметься до завершення дня.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +16, денна – +24.

Хмарна погода протримається у Тячеві увесь день. Вранці очікується сильний дощ, вдень і ввечері – дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме – +18, денна – +22.

У Перечині хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці очікується дрібний дощ, вдень і ввечері – дощ із грозою.

У Великому Березному – вночі – +14, удень – +20.

Хмарна погода протримається у Великому Березному увесь день. Дощ із грозою, який вдень прийде на зміну дрібному дощу, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Берегові та Виноградові – вночі – +17, удень – +22.

Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Дощ із грозою, який вдень прийде на зміну дощу, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Міжгір’ї – уночі  +13, вдень – +19. Весь день у Міжгір’ї буде хмарним. Вранці та вдень йтиме дощ, ввечері очікується дощ із грозою.

У Рахові – уночі +12, вдень – +19. Протягом усього дня у Рахові буде триматися хмарна погода. Дощ із грозою, який вдень прийде на зміну сильному дощу, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

28 травня відзначається день пам’яті Пахомія Великого, який мав дар чудотворця і зцілював від недуг. У народі цей день називали Пахомієм Теплим, або Пахомієм Бокогрієм: “Прийшов Пахом – запахло теплом”. Як правило, цей день завжди буває теплим і вказує на те, що літо, яке наступає, теж буде теплим.

Народні прикмети на 28 травня

  1. Багряний схід сонця – до грізного пожежного літа.
  2. Весь день тепло – літо буде тепле.
  3. Ялівець зацвів – пора сіяти ячмінь.
  4. Ячмінь сіють, поки калина цвіте.
  5. Рясні сережки на осиці – до врожаю вівса.
  6. Сон з 27 на 28 травня не можна нікому розповідати, збудеться він на двадцять четвертий день. Сновидіння, побачене днем 28 травня, не є небезпечним, але про нього теж краще нікому не говорити.

zakarpatpost.net

Comments are closed.