Холлі не раз чула про те, як цуценят викидають в сміттєві баки, а потім хтось їх знаходить і рятує малюкам життя.

Дівчина була впевнена, що з нею таке ніколи не станеться, але одного разу вона знайшла в смітнику маленьке кошеня. Дитині був всього тиждень, але вона виявилася унікальним створенням, про що Холлі дізналася пізніше.., інформує Ukr.Media.

Коли дівчина почула жалібний писк, що доноситься з купи сміття, вона не повірила своїм вухам.

Але помилки бути не могло: тонкий голосок просив про допомогу.

Холлі підійшла до сміттєвого баку і побачила маленьке кошеня, якому було не більше 7 днів народження. Новонароджений був у жахливому стані: його крихітну ніжку хтось зламав, а інші три вразила інфекція.

Отримавши консультацію у ветеринара, дівчина поспішила додому, щоб виконати його рекомендації. Вона підготувала пляшечки, грілку і все, що може знадобитися крихітному кошеняті, щоб вижити без мами-кішки.

Спроби Холлі увінчалися успіхом: малюк почав потихеньку рости і набирати вагу. Незабаром він відкрив очі і вже зміг поглянути на свою рятівницю. А от почати ходити йому було непросто. Річ у тому, що вилікувати одну з лапок, уражених інфекцією, лікаря не вдалося, тому її довелося ампутувати. Свої перші кроки малюкові довелося робити на трьох тоненьких лапках…

По мірі того, як знайда дорослішала, стало ясно, що у неї триколірне забарвлення (каліко), яке надавало дитині чарівності. Зазвичай таке поєднання кольорів властиве кішечкам, а через те, що стать малюка поки визначити не вдалося, Холлі вирішила, що підібрала чарівну «дівчинку».

Диво генетики

Яке ж було її здивування, коли ветеринар повідомив, що це не кіт, а кішка! Лікар і сам був здивований, адже народження трикольорового кота забарвлення калік — це надзвичайно рідкісне, з точки зору генетики, явище! Хто б міг подумати, що саме такий незвичайний котик з’явиться в будинку Холлі і стане її вихованцем!

Як же вийшов такий муркіт? Доктор пояснив, що кіт з таким забарвленням — «продукт» рідкісної генної мутації, тому в природі триколірні «хлопчики» зустрічаються 1 на 3.000. Такі котики зазвичай безплідні, а значить, передати свій чудовий окрас потомству вони не можуть.

Втім, це не було важливим для Холлі. Дівчина дуже зраділа тому, що малюк одужав, і його життю ніщо не загрожує.

Для себе вона вирішила, що ні за що і ніколи не розлучиться з вихованцем і буде кращим другом для свого улюбленця, який відрізняється ласкавим і грайливим характером!

Ну а ми дуже раді, що малюк вижив завдяки Холлі, та ще й виявився незвичайним котиком!

zakarpatpost.net