Погода у Закарпатті на сьогодні, 7 липня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде тепло.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +18, удень – +25.

Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці очікується дощ із грозою, який у другій половині дня зміниться дощем. Увечері – дощ із грозою.

У Хусті – +15 уночі і  26 удень. Хмарна погода протримається увесь день. Протягом усього дня очікується дощ із грозою.

У Воловці – +13 уночі і  +21 удень. У Воловці хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці очікується дощ із грозою, який у другій половині дня зміниться дощем. Увечері – дощ із грозою.

У Сваляві – +14 уночі і  +22 удень. Протягом усього дня у Сваляві буде триматися хмарна погода. З ранку і до пізнього вечора йтиме дощ із грозою.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +16, денна – +26.

Хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься у Тячеві до кінця дня. З ранку і до пізнього вечора йтиме дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме – +18, денна – +25.

З ранку до самого вечора у Перечині небо буде вкрите хмарами. Вранішній дощ із грозою поступово перейде у дощ, який ввечері зміниться дощем із грозами.

У Великому Березному – вночі – +9, удень – +24.

З ранку до самого вечора у Великому Березному небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +16, удень – +28.

Вже вранці небо затягнеться хмарами, які так і не зникатимуть до кінця дня. Вранці очікується дощ із грозою, після обіду – дощ, ближче до вечора – дощ із грозою

У Міжгір’ї – уночі  +13, вдень – +21. Хмарна погода протримається у Міжгір’ї увесь день. З ранку і до пізнього вечора йтиме дощ із грозою.

У Рахові – уночі +13, вдень – +19. Ранок у Рахові буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Вранці та вдень очікується дощ, ближче до вечора йому на зміну прийде дощ із грозою.

 7 липня відзначається Різдво славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана. Це одне з найулюбленіших серед людей свят. З 7 липня наші пращури починали косовицю, поки трава не засім’янилась. Наші пращури помітили, якщо на Івана сильна роса – на урожай огірків. В давнину говорили, якщо в цей день буде дощ, то через п’ять днів буде сонечко світить. Дощ на Івана Купала вважався благодатним.

Народні прикмети на 7 липня

  1. Якщо в цю ніч зоряно, то буде багато грибів.
  2. Якщо в Іванів день гроза, то горіхів вродить мало і більшість з них будуть порожніми.
  3. Сильна роса – до врожаю огірків.
  4. Якщо в цей день дощ заплаче, то через п’ять днів сонце засміється.
  5. Цикади скрекочуть – до жаркого дня.
  6. Зарості верби на вітру шумлять – до зливи.
  7. Аромат польових квітів посилився – до дощу.
  8. Хто скупається у водоймі на Івана Купала, той позбудеться від всіх хворіб.
  9. Листя папороті чоловічого донизу закручуються – до теплого і сонячного дня.
  10. Якщо сон з 6 на 7 липня і збудеться, то дуже не скоро. Сновидіння, побачене вдень 7 липня, може здійснитися через півроку. Якщо цього не відбулося, то вже не варто чекати його здійснення.

zakarpatpost.net