У наркостолиці Закарпаття пройшла акція проти «кришування» наркотиків

Хуст давно вже вважається наркостолицею Закарпаття.

Вбивче зілля тут активно продають не лише дорослим, але й долучають до нього дітей. Проблема стає все більш актуальною із року в рік.

  • ⇒ Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

У той же час дієвих заходів щодо запобігання наркозалежності ніхто, крім активістів, у містечку не проводить.

Тож вчора вони зібралися на акцію перед стінами міськрайонного відділу поліції.

“Пікет проходив проти приховування злочинів, пов’язаних з наркотиками, “кришування” правоохоронними органами наркозлочинців! Учасники наголосили, що готові допомагати правоохоронцям у боротьбі з розповсюдженням наркотиків! Однак не потерплять бездіяльності тих, на кого покладений обов’язок захисту життя і здоров’я громадян України!”, – зазначив один із організаторів Роман Роман.

“Наркозлочинність одна з основних причин здійснення інших злочинів – крадіжок, грабежів, розбоїв, ДТП із тяжкими наслідками”, – запевнила Наталія Дубчак.

Саме вона захищала в суді батька тих дітей, які по-звірячому вбили рідну матір і це надихнуло її розпочати цілеспрямовану боротьбу з наркотичною залежністю.

Після цього в Хусті було проведено зустрічі з учнями, студентами, з батьками, де проводилася роз’яснювальна робота про шкоду наркотиків, про те, як може вплинути залежність на подальше життя.