Тепер люди з усієї країни змагаються за право взяти собачку у свій будинок.

  • Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

У Техасі знайшли дивне цуценя, і воно відразу стало інтернет-зіркою. Просто песик на прізвисько Сальвадор Доллі схожий на відомого живописця не тільки ім’ям, але й мордочкою, інформує Ukr.Media.

П’ятитижневу дворняжку з яскравою кличкою Сальвадор Доллі врятували на вулиці Далласа, і пес відразу завоював серця шанувальників. Вся справа в забарвленні на мордочці, яке дуже нагадує вуса відомого художника.

“Познайомтеся з Сальвадором Доллі! Хочете допомогти нам врятувати більше собак, таких як він? Нам потрібні притулки в Нью-Йорку і Далласі, щоб піклуватися про наших щенят до усиновлення! Ми змогли врятувати Доллі і його сім’ю тільки тому, що у нас був приймач — чим більше людей будуть готові відкрити свої серця і будинки для нужденної собаки, тим більше їх ми зможемо врятувати” — розповіли в притулку для тварин.

Виявляється, що Доллі прихистили не одну, а разом з десятьма братами і сестрами, і навіть матір’ю. І ця сімейка стала зіркою притулку.

Аллісон Силиг, віце-президент з маркетингу в притулку Hearts & Bones Rescue, сказала, що “вусате” щеня абсолютно чудове і вони щасливі, що змогли врятувати його сім’ю.

У Далласі щенячий сезон, і в притулку завжди багато матусь з поповненням. Зараз вся сім’я Доллі відпочиває в затишному і безпечному місці та отримує медичну допомогу і спостереження, поки цуценята не стануть досить дорослими, щоб їх відлучили від матері.

Співробітники настільки полюбили новеньку, що вирішили посміятися і надягли маски у формі вусів для крутої спільної фотографії.

Вже в останній тиждень серпня Доллі і її сім’ю перевезуть в «Велике яблуко», де їх зможуть забрати добровольці. Бажаючих зробити песика частиною своєї сім’ї не мало.

zakarpatpost.net