АНОНС. Закарпатець разом із хворим сином напали на жінку

Шукали в будинку не коштовності, а горщики

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Пограбувати жінку чоловіки вирішили не вночі, а серед білого дня.

Подія трапилась на Тячівщині. Батько з сином  проникли до чужого будинку о 13 годині через двері, які не були зачинені, бо господиня на той час кудись вийшла…  Відтак непрохані гості залізли на горище, перекидали все догори дном. Забрали стару металеву та дві алюмінієві  каструлі  та дві неробочі електричні плитки, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Здавалося б, дрібниці. Але таким чином злодії думали, що про крадіжку ніхто не дізнається, а речі вони збиралися продати і трохи підзаробити.

Утім це не єдиний злочин, вчинений закарпатцем. Днем раніше близько 10 години ранку він проник до ще однієї жінки. Але вона його «засікла». Тож чоловік схопив палицю, яку знайшов на її подвір’ї, і вдарив господиню по голові, та так, що зламав їй тім’яну кістку. Нещасна втратила свідомість і впала на землю. Але злодій і не думав іти геть. Він перевернув її на спину та ще раз вдарив у груди тією ж палицею, переломивши грудину.

У судовому засіданні чоловік свою провину визнав.  Пояснив, що разом із сином, який є психічно хворим, зайшов на територію чужого подвір’я та через незачинені дверцята проник на горище будинку, а потім з підвалу взяв корзину та мідний дріт.

«На подвір`ї нікого не бачив і нікого не бив, – запевняв він. – Викрадене ми віднесли додому. Крім того, разом із сином іншим разом ми зайшли на інше подвір’я. Син зайшов до будинку і передав мені три чи чотири каструлі та електроплитку, які ми віднесли до пункту прийому металобрухту. Господиню не бив і взагалі її не бачив. Під час досудового розслідування свою провину у нанесенні тілесних ушкоджень визнавав, бо перед допитом мене побив  син тієї жінки, а працівники поліції погрожували побиттям».

Чим закінчилася ця історія? Який вирок отримав грабіжник?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 2 серпня.

zakarpatpost.net