Погода у Закарпатті на сьогодні, 8 серпня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде тепло, але хмарно і місцями очікуються дощі.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +20, удень – +28.

  •  Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення»  050 222-50-50
Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Удень розпочнеться дощ із грозою, проте він повинен закінчитися до приходу вечора.

У Хусті – +18 уночі і  28 удень. Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Дощ із грозою йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.

У Воловці – +15 уночі і  +23 удень. У Воловці протягом усього дня погода буде похмурою. Удень очікується дощ із грозою, який до вечора повинен закінчитися.

У Сваляві – +16 уночі і  +26 удень. Протягом усього дня у Сваляві буде триматися хмарна погода. Дощ із грозою йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +19, денна – +26.

У Тячеві хмарна погода буде триматися до самого вечора. Нічний дощ із грозою продовжуватиме йти вранці. У другій половині дня він на деякий час припиниться, а ввечері розпочнеться знову.

У Перечині – нічна температура становитиме – +20, денна – +28.

У Перечині хмарна погода буде триматися до самого вечора. Удень розпочнеться дощ із грозою, проте він повинен закінчитися до приходу вечора.

У Великому Березному – вночі – +16, удень – +26.

Хмарна погода протримається у Великому Березному увесь день. Дощ із грозою розпочнеться у другій половині дня, але припиниться ще до приходу вечора.
  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

У Берегові та Виноградові – вночі – +17, удень – +27.

Протягом усього дня погода буде похмурою. Протягом усього дня очікується дощ із грозою, який ближче до вечора повинен закінчитися.

У Міжгір’ї – уночі  +15, вдень – +22. У Міжгір’ї сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Протягом усього дня очікується дощ із грозою.

У Рахові – уночі +15, вдень – +20. У Рахові протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранішній дощ із грозою поступово перейде у дощ, який ввечері зміниться дощем із грозами.

8 серпня відзначається день священномучеників Єрмолая, Єрміппа і Єрмократа, ієреїв Нікомедійських. У наших пращурів це був час збору трав у лікарських цілях. У минулі часи помітили, золотавий колір зорі і фіолетове забарвлення горизонту – до хорошої погоди.

Народні прикмети на 8 серпня

  1. Мухи 8 серпня кусаються і стають настирливими – потрібно чекати дощу
  2. Жаби стрибають біля водойм по березі – прикмета до того, що скоро піде дощ

zakarpatpost.net