Киянка розкрила схему, чому на поїзди в напрямку Закарпаття немає квитків. ВІДЕО

Столична волонтерка Жанна Ярославна зробила дослідження і розкрила схему, куди зникають квитки у напрямку Закарпаття.

Її публікація у соцмережі стала вірусною і наробила багато галасу.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Краще дивіться і читайте самі!

“Украі’нці не бидло! – йдеться у дописі. – Прошу відмітити всіх , кому це може бути цікаво. Давайте зробимо їх відомими ! Продовження …Як провідниця Варшавчук Ольга Захарівна , після 320 000 переглядів у ФБ ганебної ситуації , де вона не пускала до вагону багатодітну маму і глухонімого хлопчика продовжує працювати у тому ж таки потягу і вагоні . Мало того , від неї несло сьогодні зранку алкоголем , і вона обкрадає « Укрзалізницю» та наживається на пасажирах . Прошу поширити у всіх групах. Попередній ефір був у понеділок , 13:27 , 12 серпня . Сьогодні , о 6:30 ранку ми зустрічали вже іншу маму і хлопчика з Рахова . За збігом обставин Поїзд 358, Рахів-Київ, 6 вагон . Відома на всю Україну провідниця вийшла з вагону , нас не впізнала , але коли мій чоловік почав знімати прямий ефір , вона забігла у вагон і закрила його на ключ. Наша гостя розповіла , що провідники цього потягу у зговорі з касиром вже не перший рік втілюють у життя цікаву схему . Саме ця схема набиває кишені всіх , крім бюджету України та українського Народу . Провідники викуповують квитки у своїх вагонах Рахів-Кваси – це найближча станція . Та сама схема діє у напрямку з Києва . Коли людина приходить у касу і просить квитки до Києва , або навпаки , то їх у системі немає. Після цього люди йдуть до провідника . І провідник продає місця за подвійним тарифом . Працює організована бандитська схема . Наша пасажирка зазначає, що за місяць брала квиток . З дитиною їй дали верхню поличку . Та сама провідниця була здивована, що у жінки є квиток . Бо коли вона зайшла у своє купе, то там вже була інша людина . Також у поїзді до Києва залишалось багато вільних місць. Ніхто так і не зміг потрапити у потяг . Вже зі знайомими провідницями 6 – 7 вагону поспілкуватись у прямому ефірі не вдалось . Вони сховались у вагонах і закрили двері . Ми пішли до каси. Жінці з дитиною ввечері повертатись додому . І якщо провідниця Варшавчук Ольга Захарівна зранку пообіцяла їй посадити сьогодні на потяг до Рахова . То ось що кажуть у касі . Напрямок Київ -Рахів, Київ -Ясіня, Київ – Солотвино, Київ – Мукачево квитків немає. Робіть висновки дорогі Українці ! Ми бидло? Чи будемо з цим боротись ?

Украі’нці не бидло! Прошу відмітити всіх , кому це може бути цікаво. Давайте зробимо їх відомими ! Продовження …Як провідниця Варшавчук Ольга Захарівна , після 320 000 переглядів у ФБ ганебної ситуації , де вона не пускала до вагону багатодітну маму і глухонімого хлопчика продовжує працювати у тому ж таки потягу і вагоні . Мало того , від неї несло сьогодні зранку алкоголем , і вона обкрадає « Укрзалізницю» та наживається на пасажирах . Прошу поширити у всіх групах. Попередній ефір був у понеділок , 13:27 , 12 серпня . Сьогодні , о 6:30 ранку ми зустрічали вже іншу маму і хлопчика з Рахова . За збігом обставин Поїзд 358, Рахів-Київ, 6 вагон . Відома на всю Україну провідниця вийшла з вагону , нас не впізнала , але коли мій чоловік почав знімати прямий ефір , вона забігла у вагон і закрила його на ключ. Наша гостя розповіла , що провідники цього потягу у зговорі з касиром вже не перший рік втілюють у життя цікаву схему . Саме ця схема набиває кишені всіх , крім бюджету України та українського Народу . Провідники викуповують квитки у своїх вагонах Рахів-Кваси – це найближча станція . Та сама схема діє у напрямку з Києва . Коли людина приходить у касу і просить квитки до Києва , або навпаки , то їх у системі немає. Після цього люди йдуть до провідника . І провідник продає місця за подвійним тарифом . Працює організована бандитська схема . Наша пасажирка зазначає, що за місяць брала квиток . З дитиною їй дали верхню поличку . Та сама провідниця була здивована, що у жінки є квиток . Бо коли вона зайшла у своє купе, то там вже була інша людина . Також у поїзді до Києва залишалось багато вільних місць. Ніхто так і не зміг потрапити у потяг . Вже зі знайомими провідницями 6 – 7 вагону поспілкуватись у прямому ефірі не вдалось . Вони сховались у вагонах і закрили двері . Ми пішли до каси. Жінці з дитиною ввечері повертатись додому . І якщо провідниця Варшавчук Ольга Захарівна зранку пообіцяла їй посадити сьогодні на потяг до Рахова . То ось що кажуть у касі . Напрямок Київ -Рахів, Київ -Ясіня, Київ – Солотвино, Київ – Мукачево квитків немає. Робіть висновки дорогі Українці ! Ми бидло? Чи будемо з цим боротись ?

Опубліковано Жанною Ярославною Четвер, 15 серпня 2019 р.

 

Додамо, що після стріму несподівано квитки на поїзди у всіх напрямках Закарпаття з’явилися і наші земляки успішно повернулися додому.

Але схема така діє не перший рік і такі правопорушення потрібно виявляти!

zakarpatpost.net