Виявлено смертельну небезпеку солодких напоїв

[Total: 0    Average: 0/5]
Регулярне вживання солодких напоїв підвищує ризик раку на 18%
  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Французькі вчені вказали на зв’язок між любов’ю до солодких напоїв, таких як соки, енергетики, молочні коктейлі та інші, й розвитком раку, пише Погляд.

Наукові фахівці з Університету Сорбонна опублікували результати свого дослідження, що вказує на небезпеку звички пити солодкі напої, у British Medical Journal, передає MedikForum.

Вчені протягом п’яти років спостерігали за станом здоров’я понад 100 тисяч осіб. В результаті дослідниками був зроблений висновок про те, що для захисту від розвитку раку людина повинна стежити не тільки за тим, скільки вона їсть солодкого, але й за тим, в якій кількості вона споживає солодкі рідини.

Серед учасників проекту протягом п’яти років було виявлено 22 випадки раку на 1000 осіб.

«Регулярне вживання соків, енергетиків і молочних коктейлів збільшує ризик захворювання раком на 18%», – констатували фахівці.

За їхніми словами, в солодких напоях, крім дуже високої концентрації цукру (в склянці пакетованого соку міститься до 6 ложок), присутні у великій кількості консерванти, які агресивно впливають на слизові оболонки, що сприяють розвитку гастриту і виразки шлунка.

Також у соках можуть бути різні стабілізатори, які руйнують мікрофлору і знижують імунітет, що й підвищує вразливість організму перед можливим раковим захворюванням.

Також часта поява солодких напоїв в раціоні харчування може бути пов’язана з підвищеним ризиком виникнення серцево-судинних захворювань, надмірної ваги, ожиріння й діабету, повідомили дослідники.

zakarpatpost.net

Comments are closed.