Спеціаліст сам здивувався, як цей велетень зумів там поміститися.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Сім’я запросила спеціаліста до себе, щоб він знешкодив звіра, який забрався до них в будинок. Чоловік обійшов усі кімнати і виявив нежданого гостя в шафі. Причому він сам здивувався, як цей велетень зумів там поміститися, інформує Ukr.Media.

Стюарт Маккензі працює змієловом в Австралії в районі Саншайн-Кост штату Квінсленд. 3 вересня йому надійшов виклик з міста Керримунди, і пійманий там звір сильно здивував спеціаліста. Кадри зі знахідкою він одразу опублікував у своїй групі Sunshine Coast Snake Catchers 24/7 в фейсбуці, і найцікавіше, що змія заповзла в шафу, яка була розташована в спальні.

І плазун навіть спробував напасти на досвідченого змієлова зі свого укриття.

Але фахівець впорався навіть з таким хитруном і занурив його у безпечний мішок.

Сам Стюарт на відео зазначив, що дивно, як такий великий пітон заліз у шафу і що ніхто в цей час не спав у цій кімнаті, адже з таким гостем це було б дуже небезпечно.

Причому в описі фахівець заявив, що в їхньому районі змії такого розміру зустрічаються досить рідко.

“Здорово бачити, що такі великі пітони розміром більше дев’яти футів (приблизно 2,75 метра) все ще мешкають в околицях Саншайн-Кост”, — написав чоловік.

Додатково до ролика з триметровим гігантом Стюарт окремо запостив у себе в групі ще й фотографію з довгим пітоном.

“Справжня зброя! Я подумав, що вчорашнє відео не віддало йому належне, тому мені захотілося поділитися ще й це фотографією з вами. Яка здорова змія! Відрадно бачити, що такі великі змії досі у нас водяться”, — додав Стюарт.

Пости чоловіка стали популярними в соцмережі, набравши в цілому кілька тисяч лайків, і користувачі фейсбуку розділили захват змієлова, зазначивши цінність спійманого примірника.

zakarpatpost.net