У Боздоському парку в Ужгороді нині смажили пацят. ФОТО

В Ужгороді триває фестиваль “Бабине літо”.

  • Ужгород, Закарпаття! Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Замовляй рекламу у газету зараз: 050 222-50-50, 067 66-90-90

Нині був другий день фесту.

Побував там і інформатор газети “Неділя Закарпатські новини“.

У Боздоському парку можна скуштувати багато закарпатських і не лише наїдків. Продають місцеві виробники і справжні цікавинки, серед яких в’ялене м’ясо, у тому числі конина, свинина та інше.

Рулетики у вигляді ковбаси пропонують ужгородцям підприємці з Тячева.

У їхньому асортименті чимало авторської продукції за унікальними рецептами.

А  ще там можна скуштувати великий асортимент сирів, серед яких – навіть із плісінню.

Крім того, нині у парку смажили порося.

На завтра організатори оціяють із 13-ї години цікаву розважальну програму. Виступить вокальний ансамбль «Перлинка» Ужгородського міського центру дозвілля-будинку культури та танцювальний колектив «Бліц». Продовжать свято виступи музичних гуртів і співаків, конкурси від ведучого Limen, традиційне нагородження в різних номінаціях та дискотека від DJ Choki. Крім того, на майданчику біля атракціонів із 15.00 до 18.00 працюватиме й локація для дітей з іграми, конкурсами, майстер-класами.

Нагадуємо також, що на свято «Бабине літо у Боздоському парку» курсуватиме спеціальний автобус «Електрон» за маршрутом «Боздоський парк – площа Корятовича (через залізничний вокзал ) – Боздоський парк».

Детальніше про фестиваль – читайте згодом.

zakarpatpost.net

Comments are closed.