Мукачіському судді оголосили обвинувачувальний акт за хабар

[Total: 0    Average: 0/5]

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Текст цитуємо без змін:

  • Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Тел. 050 222 50 50

“ПРОКУРОР ОГОЛОСИВ ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ У СПРАВІ СТОСОВНО СУДДІ МУКАЧІВСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ТА КОЛИШНЬОГО КЕРІВНИКА ОДНОГО З ВІДДІЛІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЗАКАРПАТТЯ

У четвер, 26 грудня 2019 року, у Антикорупційному суді прокурор #САП оголосив обвинувальний акт у справі стосовно судді Мукачівського міськрайонного суду та колишнього начальника юридичного відділу об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Крім того на засіданні як сторона обвинувачення, так і сторона захисту виступили зі вступними промовами, а суд визначив порядок та обсяг досліждення доказів у справі.

Наступне засідання заплановане на 3 січня 2020 року.

Нагадаємо, 11 вересня 2017 року вказаний суддя, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, за посередництва начальника юридичного відділу одержав 4 тис. гривень неправомірної вигоди від громадянина за прийняття на його користь судового рішення у справі за адміністративним позовом останнього до Управління соціального захисту населення Мукачівської РДА.

Дії осіб кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Разом з тим, наголошуємо, що відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду”, – йдеться у дописі.

Повний текст  – у газеті «Закарпатські оголошення».

Читай унікальні новини про Ужгород та область у газеті «Закарпатські оголошення»

Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті

Індекс 23375

zakarpatpost.net

Comments are closed.