Закарпатка зцілилася без ліків і повернула нюх

[Total: 1    Average: 5/5]

Я ніколи не виходила з дому без крапель у ніс, без них же не лягала спати. Хоча майже ліків не приймала, на препарати, що зупиняють нежить, майже на 20 років підсіла, як на наркотик. Коли організм звикав до одних і переставав на них реагувати, я переходила на інші… і так до безкінечності.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Нюх втратила повністю. Відчувала лише зблизька дуже різкі запахи, а інше проходило повз мене. Я так звикла до такого стану, що навіть не уявляла, що можна жити інакше. Закрапувала ніс, коли не могла дихати і продовжувала займатися звичними стравами.

Усе почалося з того, що на останньому курсі університету я застудилася. У мене почався гайморит, була висока температура, страшенно боліла голова. Тоді я чи не вперше в житті змушена була піти до лікаря. Пішла не тому, що вірила у традиційну медицину, а просто мені потрібна була довідка у навчальний заклад. І мене ніхто не питав причини хвороби, не цікавився раціоном, просто поставили вердикт: потрібно робити прокол, аби витік гній. Я категорично відмовилась і пішла з лікарні. Вдома перепробувала багато народних методів – і компрес із натертого на тертці хрону, підігрітого до кімнатної температури допоміг. Набряк прорвав – і вся ота гидота витекла через ніс. Невдовзі самопочуття покращилось, температура нормалізувалась, лише ніс із того часу був майже завжди закладеним. Нежиті майже не було, просто важко було дихати, я втратила нюх. Більше ніколи до лікарів я не ходила і проблему не вирішувала ніяк… за винятком крапель, із якими просто не розлучалася. Потім у моєму житті сталося багато різних подій, які змінили все… однак сталося це несвідомо. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76076 zakarpatpost.net

Comments are closed.