І це все безкоштовно.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

У вересні 2019 року 43-річна Беккі вийшла заміж за Чі Маркхмена. На церемонії одруження вона з’явилася в дивовижній сукні, зшитій за нестандартною технологією, інформує Ukr.Media.

Жінка розповіла, що на створення вбрання в неї пішло 3 тижні, а матеріал дістався їй абсолютно безкоштовно.

Свою сукню вона збирала буквально по клаптиках. Беккі працює масажисткою, під час процедур вона розповідала клієнтам про свою ідею весільного плаття, і деякі приносили їй невеликі відрізи тканини, мережива і прикраси з суконь їх матерів і бабусь.

Один з клієнтів привіз їй красиву тканину з Ірану, декор Беккі взяла зі скриньки своєї матері, частину ґудзиків зрізала з вінчального плаття сестри.

Жінка відмовилася від традиційного вбрання, бо вона зі своїм вже законним чоловіком прожила багато років разом, у них народилися шестеро дітей. За словами Беккі, було б не зовсім правильно і зовсім не романтично надіти звичайну вінчальну сукню.

Вона вшила в тканину маленький шматочок сланцю, видобутого в кар’єрі неподалік від місця її народження, а також обручки батьків.

Протягом кількох тижнів до Беккі приходили гості, які хотіли б взяти участь у створенні сукні.

Кожен вносив свою лепту в процес, плаття стало символом, який об’єднав багатьох людей по всьому світу.

Беккі надихнула багатьох місцевих школярок на створення схожих випускних нарядів, деякі навіть попросили у неї швейну машинку на час. Кінцевий результат дуже сподобався нареченій і гостям. Беккі каже, що плаття вийшло елегантним і стриманим. Більше унікальних новин про Україну і світ читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net