Закарпатців будуть штрафувати за відсутність номерів на будинках

Для проведення Всеукраїнського перепису населення та правил благоустрою, відповідно з методичними вимогами всі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички.

Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою, пише gazetahm.org.

  • Серденько, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

В Україні заплановано Всеукраїнський перепис населення в 2020 році. З початку літа власників будинків без адресних покажчиків чекає штраф. Маркування на будівлях необхідне для організації простору.

Упорядкування адресного господарства населених пунктів має важливе значення не лише для перепису населення, а й для роботи всіх служб швидкого реагування (пожежної безпеки, поліції, швидкої допомоги, рятувальників, комунальних служб тощо), знаходити домогосподарство і реагувати на звернення вчасно.

Треба відзначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, але і всі інші будівлі (підприємства бюджетної сфери, адміністративні заклади, магазини, банки, аптеки і т.д.).

Тому керівники підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності та відомчої належності, юридичні та фізичні особи зобов’язані встановити табличку з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді будинку або будівлі, оскільки відповідно до Правил благоустрою за відсутність аншлагів (табличок) з назвою вулиці та номером будинку власник (балансоутримувач) несе адміністративну відповідальність (з 1 червня за відсутність маркувань на житлових будинках штраф сягатиме до 1360 гривень для населення і до 1800 для магазинів, ферм, церков, інших установ). Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост