Рух відновлено. Вирішувати питання на кордон прилетіли з Києва керівники прикордонної та митної служб

Стало відомо, що водії, які влаштували мітинг на КПП “Тиса” та заблокували рух автотранспорту, викликали на допомогу своїх колег з інших областей України – Вінниці, Чернівців, Тернополя.

Утім наразі рух відновлено.

  • Серденько, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Аби вирішити питання, на Закарпаття прилетіли очільники митної та прикордонної служб України Ігор Муратов та Сергій Денейко.

У прес-службі Чопського прикордонного загону повідомили, що вони відновили роботу пункту пропуску. Тих водіїв, які відмовились декларувати те, що вони перевозять, тримають у так званій “червоній зоні”.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров повідомив, що на територію України нелегально ввозять товари з Італії, відмовляючись за них платити митні збори.

Самі пікетувальники заявили, що раніше платили за за те, аби в’їхати без розмитнення на територію України 500 євро, а зараз від них вимагають 1 євро за кілограм.

Це стало причиною конфлікту. Люди обурилися і стягнули у кювет автомобіль прикордонників. Далі почалася штовханина. Водії з мікроавтобусами везли посилки від заробітчан із Італії. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост