Вівчарка доглядає за осиротілими оленятами, яких знайшов її господар

Коли ви думаєте про німецьку вівчарку, ви, мабуть, уявляєте собі відданого, рішучого сторожового пса, який би віддав своє життя, щоб захистити господаря. Ну, на перший погляд Сардж може здатися таким же, але звичка його власника рятувати тварин відкрила більш м’яку сторону собаки.

«Ми живемо на маленькій фермі в Огайо, але не розводимо тварин для їжі. Ми виховуємо, любимо і плекаймо їх, як власних дітей», — пояснила господиня собаки Шеріл Стівен.

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

«З самого дитинства я приносила додому бездомних тварин  з віком нічого не змінилося. У мене двоє синів, вони теж люблять тварин», — продовжила Шеріл.

«Ми привезли Сарджа додому дев’ять років тому. Він — єдиний породистий собака, який коли-небудь у нас був».

«Більшість собак, яким ми даємо притулок, це безпородні дворняги або собаки змішаних порід, від яких відмовилися власники. Вони всі чудові і відмінно ладнають».

Виявляється, пес не завжди був ніжним гігантом: «Сардж був злісним щеням і любив кусати нас за пальці ніг, тероризуючи дітей та гостей, які бували у нас вдома».

Проте 6 років тому відкрилася інша сторона собаки, коли Шеріл врятувала першого оленя. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост