Закарпатка про порноіндустрію в Європі: Можна заробити і 300, і 3 тисячі євро

Сільвія живе в невеликому закарпатському містечку. Вона добре знає угорську, тому кілька місяців у році проводить за кордоном.

«Моя родина не знає, чим я займаюся. Тут потрібно все приховувати, бо на Закарпатті такий менталітет, що можуть на вулиці заплювати. А от в Угорщині в мене є колегиня, яка заміжня, має двох дітей, при цьому її чоловікові добре відомо, чим заробляє його дружина. Знають про її роботу і батьки. Скажу так, українцям потрібно повчитись від угорців поважати свободу вибору іншої людини. У нас, принаймні на Закарпатті, багато просто згубних традицій, яких насправді мало хто дотримується. Маю на увазі не лише культуру сексу, а взагалі», – каже 24-річна білявка, пише газета «ЯСНО».

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

За її словами, раєм порноіндустрії Європи є Чехія, однак їй більше до вподоби працювати в Угорщині.

«Я поїхала на заробітки на завод і побачила оголошення про набір дівчат для кастингу. Чесно, хотілося легших грошей, ніж 12-годинна зміна на ногах на виробництві. Прийшла. Мене спочатку по фотографували оголеною, потім ознайомили з роботою інших. Сказали, що практично майже половина європейського порно знімається саме в Угорщині. Серед акторок є й угорки, і українки, і росіянки, і француженки, і німкені. Зі мною провели короткий інструктаж, взяли аналізи, чи не хворію на венеричні захворювання. Потім ми підписали контракт. Насправді все виявилося далеко не так, як я досі бачила у відео. 20-хвилинний ролик знімають протягом двох тижнів. Одну сцену ми програвали і по 10 разів. Це може зайняти і 2 години, і 12. З нами на майданчику працювали і батько з сином. Є й таке, що знімаються і мати з донькою», – стверджує дівчина.

Вона також запевняє, що не треба сприймати побачене на екрані за чисту монету. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост