Чому підліткам радять більше бувати на природі. Відповідь вас здивує

Огляд, опублікований у журналі People and Nature Британського екологічного товариства, вперше присвячений зв’язку з природою у дітей і підлітків.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Він показує, що зв’язок з природою підтримує добробут молодих людей у майбутньому. «Існують переконливі докази того, що діти будуть щасливішими, здоровішими, краще себе почуватимуть, більше знатимуть про навколишнє середовище і з більшою ймовірністю будуть вживати заходів для захисту природного світу, коли вони проводять час на природі», – стверджують учені, повідомляє Укрфінформ 

Кілька досліджень показали, що зв’язок дітей з природою посилюється з часом, проведеним у природному середовищі. Час, проведений таким чином, також був предикатором активної турботи про природу у зрілому віці. Ці результати підтверджують стратегії і політику, що забезпечують молодим людям доступ до диких територій, парків, садів, зелених кварталів і натуралізованих територій у школах.

Однак зв’язок з природою не завжди позитивний. Огляд показує, що зв’язок із природою – це складний досвід, який може викликати не тільки щастя, а й тривожні емоції. Наприклад, коли діти спостерігають за руйнацією екосистеми, вони реагують відчаєм і навряд чи вживатимуть заходів для вирішення проблеми.

На щастя, виявлено, що стратегії, які використовуються для посилення почуття зв’язку дітей з природою і підтримки їх у важких аспектах цієї взаємодії, частково збігаються.

Показано, що молоді люди з більшою ймовірністю вірять у краще, коли друзі, родина і вчителі з розумінням прислухаються до їх страхів і створюють їм безпечний простір, щоб поділитися своїми емоціями. А ти завжди пам’ятай, що більше цікавих новин ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО.Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост