На Закарпатті дозволять роботу садків, початкової школи, підприємців та транспорту. Але є але
Ось про що повідомила Закарпатська ОДА
На Закарпатті до червоного рівня епіднебезпеки віднесено: Міста Ужгород, Берегове та Чоп, Великоберезнянський, Перечинський та Ужгородський райони Закарпатської області. Відбулося засідання Державної комісії ТЕБ та НС.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/11/1-743x1024.png)
Олексій Петров звернувся до Державної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням переглянути окремі обмеження введені у регіонах, де встановлено червоний рівень епіднебезпеки.Зокрема, через запевнення представників органів місцевого самоврядування щодо того, що вони беруть на себе повну відповідальність з питань контролю за дотриманням мешканцями усіх необхідних протиепідемічних обмежувальних заходів, Олексій Петров попросив підтримати наступні послаблення і дозволити:
відвідування закладів дошкільної та початкової освіти
регулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах для працівників, які забезпечують життєдіяльність міста
приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування виключно з 7:00 до 20:00
відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.Діятимуть наступні обмеження:
приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів „автоконцертів”;
приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім „автокінотеатрів”);
приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.Державна комісія підтримала пропозиції. Очікуємо офіційний Протокол засідання.
![](https://scontent.fudj1-1.fna.fbcdn.net/v/t15.5256-10/p180x540/121864647_1016244282208209_4529857623184692065_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=ad6a45&_nc_ohc=idvvRpKnNjYAX-LJ_7b&_nc_oc=AQmxrlA3bvD1uSjHQXRS9ln_FjJed85eiDYUa196NkVrohen708rSGKoH56nfggVx-o&_nc_ht=scontent.fudj1-1.fna&oh=c1da333e7af5a0f055ce501a59edbb66&oe=5FC9CDF8)
• Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/08/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B7-1024x257.jpg)