Двоє закарпатців та житель Донбасу переправляли індусів у Європу


Двом закарпатцям та одному жителю Донбасу оголосили підозру в організації незаконного переправляння громадян Індії через український кордон в ЄС.

Досудове розслідування проводилося за ч. 2 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Воно було розпочате після порушення у вересні громадянами Індії українсько-румунського кордону біля міста Тячева. У ході розслідування офіцери головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно з співробітниками Нацполіції під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури провели ряд слідчих (розшукових) дій для встановлення осіб, причетних до організації функціонування каналу незаконної міграції.

Днями підозру у скоєнні цього злочину оголосили двом 21-річним мешканцям Тячівського району Закарпатської та одному 40-річному мешканцю міста Горлівка Донецької області. Міру їх покарання має визначити суд. Варто наголосити, що санкція інкримінованої підозрюваним статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до семи років,повідомляєє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

ЗакарпатПост