Вівчарка Лорд винюхав у багажнику дипломата-контрабандиста ліві цигарки

Щойно на митному посту «Лужанка» у «тенета» закарпатських митників потрапив черговий дипломат-контарбандист, який намагався незаконно вивезти з України сигарети, вщентзабиті у багажному відсіку автомобіля.

Виїжджаючи з України, 42-річний житель м.Кішвардапід час проходження митно-прикордонного контролю у «зеленому коридорі» пред’явив дипломатичний паспорт громадянина Угорщини. Усно заперечив про наявність прихованого товарув автомобілі марки «SeatAlhambra». Та митники, розпитавши дипломата, з’ясували, що він не акредитований на території України, і перебував тут у приватних справах.

         Тож, було вирішено перевірити добропорядні наміри угорця перетнути українсько-угорський кордон, провівши огляд транспортного засобу, який, до речі, не був на дипломатичних номерах. Утім, іноземець навідріз відмовився від поглибленої перевірки своєї автівки та зажадав представника угорського консульства.

Не гаючи часу, митники залучили кінологічну команду. Відтак службовий собака на ім’я Лорд, який на митній службі майже 10 років, обійшовши з-заду іномарку, і блискавично показав на наявність у багажному відсіку тютюнових виробів.

Коли прибули на митний постпредставники угорського консульства, було відкрито багажник, в якомуспритний дипломат під чорною тканиноюприховав сигарети. Як пояснили інспектори, у такий спосіб іноземець вдався приховати від митного контролю велику кількість тютюнових виробів, які б не були помітні через тоноване скло автомобіля під чорною тканиною.

На даний час проводиться підрахунок сигарет без акцизної марки України «ComplimentSlim» та документування порушення митних правил.

Деталі згодом.

ЗакарпатПост