Капелюх на головній ялинці України на Софійській площі замінять на зірку

Напередодні Дня Святого Миколая на головній ялинці країни на Софійській площі з’явиться різдвяна зірка. На неї замінять казковий капелюх, який спочатку встановили організатори свят. Він став зіркою соцмереж та викликав хвилю негативу.

Про зміни на головні ялинці України заявив засновник проєкту Folk Ukraine Ігор Добруцький, повідомляє kyiv.24tv.ua з посиланням на  УНН. Судячи з усього, організатори свята вирішили догодити тій частині громадськості, яка виказувала невдоволення незвичною прикрасою.

Капелюх на ялинці чомусь обурив представників Православної церкви України, які аргументували свою позицію тим, що “капелюх не має нічого спільного із Різдвом та Новим роком”.

Міняти нічого не збиралися

Попри досить довгі обговорення скандальної деталі ялинки, ще кілька годин тому в Folk Ukraine активно пояснювали всім, що саме означає така прикраса.

І хоча організатори свята казали, що всі незадоволення людей пов’язані з тим, що “українці перебувають в напрузі через складну ситуацію з пандемією, економічними викликами та безробіттям”.

Втім, невдовзі після цього Ігор Добруцький все ж змінив позицію щодо капелюха. З чим саме це пов’язано, невідомо.

Напередодні дня Святого Миколая капелюх буде знято й замінено на восьмикутну різдвяну зірку. Що ще буде на день святого Миколая залишається сюрпризом, побачите,
– зазначив Добруцький.

Скандальний капелюх


ЗакарпатПост