Киянин намагався пристрелити закарпатських поліцейських

Ужгородська місцева прокуратура відстояла покарання особам, які вчинили розбійний напад і замах на вбивство правоохоронця

Львівський апеляційний суд підтримав позицію Ужгородської місцевої прокуратури та залишив незмінним покарання для двох осіб, які здійснили розбійний напад на Ужгородщині у 2015 році. Одного з них засуджено до 13 років позбавлення волі, іншого – до 10 років.За даними слідства, киянин та ужгородець у змові з невстановленою особою здійснили розбійний напад на 40-річного закарпатця.

Перебуваючи в с. Сторожниця, фігуранти злочину проникли на територію помешкання потерпілого. Намагаючись з’ясувати, де знаходяться гроші та інші цінні речі, один зі зловмисників побив чоловіка та наніс вогнепальні поранення в ноги.Коли на місце злочину прибули співробітники Державної служби охорони, обвинувачений житель столиці почав чинити опір і здійснив кілька пострілів із револьвера в бік правоохоронців.

При огляді в нападників також виявили електрошокер і саморобну металеву биту.Одного з фігурантів було визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 187 (розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), ч.ч. 1, 2 ст. 263 (носіння, зберігання вогнепальної та холодної зброї без передбачених законом дозволів), ст. 348 (замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України. Іншого – у розбої, поєднаному із проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).

Судом другої інстанції визнано обґрунтованими та враховано доводи прокурора та відхилено апеляційну скаргу засуджених, а рішення суду першої інстанції залишено в силі, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

ЗакарпатПост