Чергові горе-новації від газовиків: у квитанціях за газ з’явилось “очікуване споживання” та “рекомендовано до сплати”

ТОВ “Закарпатгаз Збут” роз’яснили зміни, які відбулися у квитанціях споживачів. У грудні рахунки клієнтів, окрім розділу про заборгованість за минулий місяць, містять також пункти “очікуване споживання” та “рекомендовано до сплати”. З грудня рахунки за газ включатимуть два нових пункти: “очікуване споживання” та “рекомендовано до сплати”. Якщо маєте намір спланувати свої витрати за блакитне паливо на наступний місяць – обираєте суму в розділі “рекомендовано до сплати”.

Таким чином ви сплачуєте заборгованість за листопад та очікуване споживання у наступному місяці. Очікуване споживання «вираховують» згідно минулорічних даних. А якщо ж внесений платіж виявиться більшим від вартості газу, спожитого по факту, це буде враховано у рахунку наступного місяця як переплата. Однак, сплачувати «наперед» не обов’язково,каже працівниця « Закарпатгаз ЗбутУ», це вибір кожного. Якщо у грудні ви хочете оплатити тільки заборгованість, то обираєте суму, зазначену в розділі “до сплати за листопад”.

Левова частка закарпатців вперше чують про ці зміни, кажуть, користуватись нововведеннями не планують. В кого грошей не вистачить, а хто просто не бачить в цьому сенсу.

Якщо у вас ще залишились питання звертайтесь у контакт –центр підприємства 0312 48-83-04 або на шукайте інформацію на сайті регіональної газової компанії ПАТ Закарпатгаз, – повідомляють газовики.

ЗакарпатПост