Тайсон на Закарпатті? У Виноградові на дискотеці хлопцеві відкусили вухо
Про новину у соцмережі повідомив Сергій Волошин.
“Потерпілі шукають свідків та очевидців подіі,яка була на дискотеці у м.Виноградів!!! Надіі на Виноградівську поліцію немає,оскільки там уже про Все домовились і ніхто не буде розслідувати злочин?,адже закриють провадження у звязку з відсутністю доказів??? Цікаво,а якби тварюка відкусила частину вуха сину керівника поліціі,яка булаб реакція?!?! Сьогодні відкусив вухо,а завтра що??? Може відгризе голову???” – написав він.
Чекаємо офіційних коментарів від поліції.
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 137574738_1946326142176749_5026937765575304890_n-473x1024.jpg](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/137574738_1946326142176749_5026937765575304890_n-473x1024.jpg)
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/137527684_1362048677479840_5740766926902544627_n-473x1024.jpg)
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/137554843_2879979835658373_9076380662632237490_n-473x1024.jpg)
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/137527684_1362048677479840_5740766926902544627_n-473x1024.jpg)