Зламали замок і намагалися сховатися. Закарпатські патрульні затримали злодіїв
Патрульні затримали громадян, які, ймовірно, намагалися здійснити крадіжку
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/закарпатські-оголошення-1024x953.jpg)
Вночі патрульним надійшло повідомлення про проникнення на приватну територію на вулиці Ілони Зріні, у Мукачеві. Прибувши на місце події, поліцейські спільно з охоронною службою виявили, що замок до підвального приміщення пошкоджений. Зайшовши всередину, інспектори помітили чоловіка, який не міг пояснити своє місцеперебування і запевнив, що він сам.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/02/146074439_1355791304758400_7672878322042189057_n.jpg)
Охоронці порядку оглянули всі приміщення і виявили ще одного чоловіка, який намагався сховатися. Пізніше патрульні встановили, що чоловік нещодавно відбував покарання за вчинення крадіжки. Під час поверхневої перевірки у нього виявили предмети, імовірно для відмикання та злому замків, а в одній з кімнат зрізані та підготовлені до виносу кабелі зв’язку та речі побуту.Також в обох осіб поліцейські помітили ознаки наркотичного сп’яніння.На місце викликали слідчих, адже за дії громадян передбачена кримінальна відповідальність за ч.3 ст.185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення, що завдала значної шкоди потерпілому) ККУ, повідомляє патрульна поліція Закарпатської області.