На Закарпатті офіційно 15 мільйонерів

З початку деклараційної кампанії в нашій області громадяни подали 1 885 декларацій про майновий стан і доходи, отримані торік, – загалом вказали доходів на 258 млн 428 тис. грн.

Про це на брифінгу повідомив журналістам заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області Ігор Орос. За його словами, самостійно визначені громадянами до сплати в бюджет суми податкових зобов’язань з ПДФО складають 3 млн 222 тис. грн та 547,3 тис. грн військового збору.

Зокрема 139 краян задекларували доходи у вигляді спадщини, 105 – від продажу об’єктів рухомого й нерухомого майна, 47 – від надання майна в оренду та 16 осіб вказали іноземні доходи. При цьому понад 1 млн грн задекларували 15 закарпатців.

І. Орос нагадав громадянам, котрі ще не встигли виконати свій обов’язок, що кампанія триває до 1 травня. Подати декларацію до податкової можна як особисто, так і через уповноважену на це особу. Однак він радить скористатися послугами електронного кабінету, адже в такий спосіб зробити це найлегше. Потрібно мати тільки електронний підпис, нагадують із ДПС у Закарпатській області.

ЗакарпатПост