Ужгородці створили оригінальне відеозапрошення до свого міста. ВІДЕО

У мережі з’явився відеоролик «Давай вже, їдь до Ужгорода». Робота знайомить з історією міста, демонструє цікаві ужгородські локації та запрошує туристів їх відвідати. Ролик створений за сприяння БО «Фонд Андрія Півня», а над втіленням ідеї у життя працювала відома ужгородська команда «Наша Файта». Керівник івент-агенції Михайло Карпенко розповідає: показати Ужгород в усій його красі у двохвилинному відео було доволі складним завданням.

«В Ужгороді є дуже багато цікавих локацій, які заслуговують уваги. Але, передусім, ми хотіли показати симбіоз стародавньої архітектури із новою історією нашого міста. Крім того, у відео є 3 герої, котрі уособлюють минуле, сьогодення та майбутнє нашого міста. Таким чином ми хотіли продемонструвати, що Ужгород – місто багате історією, культурою, архітектурою і людьми: чудовими, різними, успішними та цікавими» – розповідає Михайло Карпенко.

Участь у зйомках відео візитівки Ужгорода взяв відомий закарпатський музикант Іштван Халус. Розповідає, охоче зголосився стати частиною проєкту, адже Ужгороду є що показати, є чим вразити і здивувати навіть найбільш вибагливих туристів.

«Це сучасне європейське місто. Зі своїм шармом та особливостями. Тут гарно розвинуте художнє мистецтво, концертна діяльність різних напрямків, від класичної до сучасної музики, тут комфортно, затишно, а потреби на будь який смак можуть бути задоволені. Наші архітектурні пам’ятки, сквери, парки, липова алея, місто в цвітінні сакур – це чудово і це зобов’язаний побачити кожен, бодай раз у житті» – ділиться враженнями Іштван Халус.

Ідея створення такого відео запрошення туристів до Ужгорода належить БО «Фонд Андрія Півня». Засновник фонду Андрій Півень каже, український турист не менш вибагливий, аніж іноземний. І якщо ми хочемо, аби наше місто розвивалося, зокрема й у туристичному напрямку, Ужгороду потрібна промоція.

«Наше місто – без перебільшення унікальне і особливе. Нам є що показати, чим здивувати та захопити гостей. І це не тільки красиві локації чи цвітіння сакур. Культура, колорит, кухня і, найперше, люди, їх відкритість та гостинність. Я переконаний на всі 100 у потенціалі Ужгорода, як туристично привабливого міста. Тому ми з командою Фонду вирішили створити таку відео візитівку Ужгорода, яка б кликала, заманювала до нас туристів. Ми хотіли, аби кожен, хто побачить це відео, подумав: треба їхати, хочу побачити цю красу на власні очі» – каже Андрій Півень, засновник фонду.

Відеоролик «Давай вже, їдь до Ужгорода» доступний українською та англійської мовами. Відтак, орієнтований запросити до нашого міста не тільки українського туриста, повідомляє Агенство комунаціцій ПАЗЛ

ЗакарпатПост