Ремонт дороги поблизу Мукачева: на частині траси Київ-Чоп до кінця тижня буде ускладнений рух

На автодорозі М-06, між містами Ужгород та Мукачево, в селі Ракошино проводять ремонт дороги. У зв’язку з цим там тимчасово буде ускладнений рух, — повідомив речник патрульної поліції Закарпаття Ернест Завадський.

За його словами, попереднє закінчення ремонтно-відновлювальних робіт заплановане на 18 липня 2021 року, повідомляє Суспільне.

Ремонт дороги між містами Ужгород і Мукачево розпочали через деформацію дорожнього покриття, — повідомили на сторінці служби автомобільних доріг у Закарпатській області у Facebook.Ремонт дороги поблизу Мукачева: на частині траси Київ-Чоп до кінця тижня буде ускладнений рухСлужба автомобільних доріг на Закарпатті

“Через високі температури та під тиском вантажівок відбувається деформація покриття. Масштаби руйнування є такими, що становлять небезпеку для учасників дорожнього руху”, — йдеться у повідомленні.

За словами Ернеста Завадського, здійснити об’їзд можна альтернативною дорогою через наступні населені пункти: Минай, Розівка, Холмок, Сюрте, Тийглаш, Чоп, Тисаашвань, Мала Добронь, Велика Добронь, Чомонин, Страбичово, Мукачево.

ЗакарпатПост