38-річний закарпатець вирощував вдома коноплю у горщиках, як квіти

Працівники поліції Берегова провели обшук помешкання 38-річного виноградівця. В його будинку виявили облаштовану для вирощування конопель кімнату, а також сироростучі та висушені стебла коноплі. За фактом злочину розпочато досудове слідство

Співробітники Берегівського районного відділу поліції провели санкціонований судом обшук в помешканні жителя Виноградова. Слідча дія проводилася з метою отримання доказів, щодо причетності фігуранта до наркозлочину, оскільки в ході оперативної роботи поліцейські отримали інформацію, що чоловік займається виготовленням наркотиків.

У помешканні 38-річного раніше судимого виноградівця поліцейські виявили кімнату, облаштовану вентиляційними системами, обігрівачами, спеціальним освітленням та теплоізоляторами. Чоловік створив всі умови для вирощування нарковмісних рослин коноплі. В інших кімнатах будинку поліцейські вилучили висушені стебла  конопель, насадження нарковмісних рослин, прилади для подрібнення і викурювання наркотиків та електронні ваги. Всі речові докази буде скеровано для експертного дослідження.

В поліції за фактом незаконного виробництва, виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, внесли відомості до Єдиного рестру досудових розслідувань за статтею 309 Кримінального кодексу України. В рамках кримінального провадження працівники поліції встановлять можливу причетність фігуранта до розповсюдження виготовлених наркотиків.

Досудове розслідування у справі триває, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

ЗакарпатПост