У селі Іза завершують ремонт дороги
Дорога Р-21 Долина-Хуст – важливий маршрут, адже з’єднує Закарпатську область із Івано-Франківською та веде до туристичних родзинок нашого краю.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D1%96-1024x1024.jpg)
Як повідомила Закарпатська ОДА, роботи активно тривають у столиці лозоплетіння – селі Іза.
Дорожники тут уже майже завершили основні етапи ремонту дорожнього одягу: розпушили старе покриття, влаштували шар щебенево-піщаної суміші, провели регенерацію основи методом холодного ресайклінгу та уклали два шари асфальтобетону.Як зазначає підрядна організація «ПБС», зараз на тротуарах влаштовують бруківку. Попереду – нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.