30 років незалежності – 10 людей, якими пишається Закарпаття. Федір Шандор

Напередодні ювілею української державності, як і перед будь-яким днем народження, хочеться підбити певні підсумки. Шлях становлення нашої країни був і є непростим. Ми долаємо чимало економічних проблем, знаємо, що таке війна, але навчилися любити Вітчизну і шанувати українську мову. Та головне, що робить будь-яку державу могутньою – це люди. На Закарпатті відомих і хороших постатей дуже багато, наш край неймовірно працьовитий і наші земляки мають просто золоті руки. Утім є між нашими краянами такі, чиї імена відомі багатьом, ким пишається наша область. Газета ЯСНО зібрала 10 закарпатців, які стали відомими саме в часи незалежності,  які зробили вагомий внесок у процвітання області, про яких знають далеко поза межами Закарпаття.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Отже, хто вони? • Повний список читай у свіжому номері газети ЯСНО 

Федір Шандор, головний туризмознавець Закарпаття

Він знає про кожну туристичну локацію все, а якщо не знає – придумає і розкрутить це так, що всі захоплюватимуться розповіддю ще довго. Ніхто не презентує гостям Закарпаття так яскраво, як Федір Шандор. Він розкручує закарпатських виробників, робить їх популярними як у області, так і за її межами. Це стосується будь-якої крафтової продукції.

Ужгородець навіть завів фуд-блог про смачне Закарпаття, де розповідає про усі смаколики, варті уваги як туриста, так і мешканця області.

Федір Шандор – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ, а також президент Закарпатської туристичної організації.  Віднедавна  став ще й політиком, подався в депутати Ужгородської міської ради • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост