10 людей, якими пишається Закарпаття. Михайло Карпенко

Напередодні ювілею української державності, як і перед будь-яким днем народження, хочеться підбити певні підсумки. Шлях становлення нашої країни був і є непростим. Ми долаємо чимало економічних проблем, знаємо, що таке війна, але навчилися любити Вітчизну і шанувати українську мову. Та головне, що робить будь-яку державу могутньою – це люди. На Закарпатті відомих і хороших постатей дуже багато, наш край неймовірно працьовитий і наші земляки мають просто золоті руки. Утім є між нашими краянами такі, чиї імена відомі багатьом, ким пишається наша область. Газета ЯСНО зібрала 10 закарпатців, які стали відомими саме в часи незалежності,  які зробили вагомий внесок у процвітання області, про яких знають далеко поза межами Закарпаття.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Отже, хто вони? • Повний список читай у свіжому номері газети ЯСНО 

Михайло Карпенко та «Наша Файта»

Жарти «Нашої файти» відомі багатьом  землякам, а перший закарпатський мультфільм із однойменною назвою став хітом для всієї України. Фразу «Мамко, я у вароші», досі повторюють і дорослі, і діти…  Мультсеріал дивились не лише у різних куточках нашої країни, у сусідній Словаччині, Чехії та Польщі, а навіть у Нігерії. У 2015 році мультфільм  нагороду «Гордість року» від глянцю «Коктейль», а 3-тю серію «Нашої файти» переглядати в кулуарах Верховної Ради України. У 2016 році мультик був представлений на фестивалі популярної культури «Comic Con» у Києві.

Але не лише єдиний мультсеріал створила «Наша файта». Команда корпорації на чолі з Михайлом Карпенком та Павлом Мандзичем є авторами багатьох пародій на політиків, фотожаб і навіть пісень. Хлопці також створювали кліпи для популярних гуртів «ТІК» і «Триставісім». Ну а весілля, корпоративи та загалом свята, які організовує «Наша файта» запам’ятовуються гостям на все життя • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост