У Нижньому Бистрому готуються до будівництва підпірної стінки
Як повідомила Закарпатська ОДА, на маршруті регіонального значення Р-21 Долина – Хуст у селі Нижній Бистрий підрядна організація розпочала підготовчі роботи з будівництва нової підпірної стінки неподалік дамби.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D1%96-1024x1024.jpg)
Довжина майбутньої конструкції сягатиме 486 м, а висота – 5 м. Основне завдання таких стінок – тримати ґрунт на схилі, перешкоджати його обваленню чи зсуву».
Також у селі інші групи дорожників відновлюють покриття проїжджої частини, встановлюють водопропускні труби та оголовки.
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/34a/6141f534a9cac044277394.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/40a/6141f540a99de297899866.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/428/6141f54288535943819236.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/45c/6141f545c7c6d218077838.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/4dd/6141f54dd8fdb859276278.jpg)