Митники конфіскували у 34-річного закарпатця машину, яка була з липовими документами

Спорткар від відомого італійського автобренду «MASERATI», вартість якого – понад півмільйона гривень, затримали на Закарпатській митниці до рішення суду.

У середу, 24 листопада, на внутрішньому митному посту «Виноградів» Закарпатської митниці у режимі «імпорт» ввозився автомобіль марки «MASERATI GHIBLI». За договором купівлі-продажу спорткар придбано жителем одного із сіл Тячівщини у громадянина України та укладений у м.Карлові Вари (Чехія), посвідчений тамтешнім нотаріусом. Але при детальному вивченні документів в інспекторів виникли сумніви щодо їх автентичності.

Для підтвердження або спростування  факту легалізації договору митники направили листа до вказаного нотаріуса, який відповів, що не посвідчував правочин купівлі-продажу. Тобто, договір виявився підробкою.

Відносно 34-річного закарпатця, який переміщував автомобіль з «липовими» документами, складено протокол про порушення митних правил за ч.1  статті 483 Митного кодексу України. Наразі італійський спорткар 2013 року випуску, орієнтовною вартістю понад 600 тис грн, вилучено на штрафмайданчик. Справу скерують до суду, – повідомляє прес-служба митниці. 

 ЗакарпатПост