Прокуратура взялася за незаконні вирубки на Тячівщині

Прокурором Тячівської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Угля за фактом незаконної порубки дерев і їх подальшого транспортування, що вчинено повторно й призвело до тяжких наслідків (ч. 4 ст. 246 КК України).

За даними слідства, близько року тому місцевий житель за відсутності лісорубного квитка спиляв дерева у лісовому масиві в урочищі «Бобово». Ця територія належить до держпідприємства «Брустурянське ЛМГ». У подальшому вивіз деревину за межі лісництва. Судовою експертизою встановлено, що розмір збитків, завданих державі вказаним лісопорушенням, склав 108 тис. грн.

Обвинувальний акт скеровано до Тячівського районного суду. Додамо, що в цьому ж суді вже триває розгляд іншого провадження, де чоловіка також обвинувачують у вчиненні незаконних порубок дерев. Тож Тячівська окружна прокуратура продовжує системно працювати над протидією злочинам проти довкілля у регіоні.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

ЗакарпатПост