Віктор Балога прокоментував скандал навколо позачергової сесії Мукачівської міської ради

На позачерговій сесії розглянули кілька питань, серед яких зняття секретаря Мукачівської міської ради Яни Чубірко.

Реклама в газеті!

Шляхом таємного голосування рішення про зняття секретаря ради підтримали 31 депутат, повідомляє Мукачівська міська рада.

Народний депутат Віктор Балога прокоментував ситуацію, яка склалась на позачерговій сесії Мукачівської міської ради на своїй сторінці у фб наступним чином:

«Сьогодні відбулася сесія Мукачівської міської ради. Розглядалися питання звільнення з посади секретаря ради – представниці ОПЗЖ та звернення щодо збройної агресії путіна проти України.

На сесію зібралися депутати усіх фракцій, крім фракції ОПЗЖ, які були недопущені до входу у будівлю міської ради у зв’язку з тим, що президент підписав указ про заборону діяльності проросійських партій на час воєнного стану. Представникам цієї партії нема чого робити у жодній раді в Україні. Тому я особисто не впустив депутатів ОПЗЖ на сесію і не дозволив їм пройти. Натомість, поліція та силовики за вказівкою губернатора, почала чинити спротив мені з намаганнями пропустити депутатів ОПЗЖ. Поліція “по безпредєлу” затримала людей, які були поруч зі мною за, ніби то, спротив.

Хлопці, у мене до вас питання: ви зглузду з’їхали? Якщо ви досі не помітили у нас іде 28 день війни з росією! А ви захищаєте пропутінських шавок? Коли президент веде спротив на усіх фронтах, захищає нашу країну усім доступними способами. Коли військові ведуть війну з окупантом, коли гинуть мирні мешканці, діти! А ви тут в тилу займаєтеся фактично диверсійною діяльністю проти державних інтересів України! То на чиєму ви боці? Ви вирішили зробити гарячу точку у найбільшій громаді області? Зрозумійте одне, люди вас розірвуть як газету, бо місцева влада опирається на волю людей і сьогодні закарпатці, всі як один, відстоюють проукраїнську, продержавницьку позицію. Не зважаючи на те, хто і що робить чи не робить в обласній державній адміністрації!

Також звертаюся до обласного керівництва партій Слуга народу, Рідне Закарпаття, Європейська солідарність, За майбутнє: ви на боці держави чи ваша задача підтримувати ОПЗЖ для розхитування ситуації в області? Ви обрали самий невдалий час для зведення  політичних рахунків. Визначтеся нарешті, що для вас головне: Україна чи дріб’язкові прагнення самоствердитися. Закінчиться війна, отримаємо перемогу, тоді можете знову продовжувати займатися своїми дріб’язковими пакостями».

Як стало відомо zakarpatpost.net співробітники поліції Закарпаття затримали 19 чоловіків, які перешкоджали роботі правоохоронців під час проведення позачергової сесії. За інформацією відділу комунікації поліції Закарпатської області на місці події, поліція застала групу агресивно налаштованих осіб, які вчиняли конфлікт, в тому числі із застосуванням фізичної сили. Вони не реагували на вимоги поліцейських негайно припинити порушення публічного порядку, вчинили спробу перешкодити їхній роботі та намагалися напасти на працівників поліції. Слідчі квалфікували такі дії за ч.3 ст.296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Відповідно до санкції статті зловмисникам загрожує до 5 років позбавлення волі.