Росія може атакувати Польщу, країни Балтії та Казахстан у рамках “військової спецоперації”, – Подоляк

Заступник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що у країні-агресорці Російській Федерації вже відкрито заявляють, що “військова спецоперація” не зупиниться на Україні. Росіяни, як він сказав, визнають, що буде багато європейської крові.

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

Так український політик прокоментував на своїй сторінці у Twitter слова депутата РФ від КПРФ Сергія Савостьянова. Російський політик, як зазначив Подоляк, відкрито закликав розширити межі “операції з демілітаризації та денацифікації” на Польщу, країни Балтії та Казахстан, пише Обозреватель

• Читайте нас у Telegram https://t.me/zakarpatpost

“РФ може провести повномасштабний наступ на Польщу, Прибалтику та Казахстан у рамках глобальної “військової спецоперації з демілітаризації та денацифікації”. Про це заявив російський політик Савостьянов. Все тільки починається. Росія відверто обіцяє, що буде багато європейської крові”, – написав Подоляк.

Скриншот повідомлення Михайла Подоляка у Twitter

Раніше колишній глава МВС України Арсен Аваков зазначив, що напад Володимира Путіна на Польщу та країни Балтії є лише питанням часу. І якщо НАТО вчасно не відреагує на цю агресію, світовий порядок буде зруйнований. Він переконаний, що агресивна політика Путіна не зупиниться на Україні.

Президент України Володимир Зеленський також заявив, що якби нашу країну прийняла в НАТО раніше, жодної війни не було б. Це допомогло б урятувати тисячі життів.

ЗакарпатПост